Aktualność

Współpraca

ANKIETA! WDK w Głogoczowie

Drodzy Mieszkańcy Głogoczowa, bardzo prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety dla studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Każdy głos się liczy. Pokażmy nasze zaangażowanie, w końcu sercem naszego głogoczowskiego dzwonu jesteście właśnie Wy.


Ankieta ta jest częścią porozumienia o współpracy jakie nawiązała Gmina Myślenice z Politechniką Krakowską. Jego efektem będzie stworzenie przez studentów opracowań zawierających koncepcje i wizualizacje potencjalnego zagospodarowania terenu Wiejskiego Domu Kultury w Głogoczowie.


CEL ANKIETY
Ankieta ma ma celu przybliżyć studentom trzeciego roku architektury sposób w jaki mieszkańcy Głogoczowa są wrażliwi na piękno, co uważają za warte uwagi w sferze architektury, a także jakimi materiałami powinni posłużyć się przyszli projektanci.

Bardzo się cieszymy, że dzięki kontaktom naszej prezeski Agnieszki Węgrzyn, Głogoczów będzie polem doświadczalnym dla studentów. Liczymy, że przygotowane projekty będą inspiracją do zmian w Domu Kultury zgodnych z naszą lokalną tożsamością. 👍

O funkcjonalnościach Domu Kultury Agnieszka Węgrzyn i Grażyna Kosiba rozmawiały ze studentami i kadrą akademicką projektowania architektoniczno – urbanistycznego II na spotkaniu on-line, które odbyło się 04.03.2021.
Głogoczów / 06 mar 2021
Głogoczów-wieś jak Dzwon