Aktualność

Projekty

11.10 Chemia domowa – warsztat

Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie wraz z Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie – filia MOKiS zaprasza mieszkańców Głogoczowa na warsztat artystyczno – ekologiczny „Chemia domowa”

Gdzie? WDK w Głogoczowie
Kiedy zaczynamy? piątek 11 października o godzinie 18.00

Spotkanie w części artystycznej poprowadzi Jerzy Fedirko, co gwarantuje nam wysokiej jakości ciekawe działania artystyczne 🙂

Część związaną z domowym ograniczaniem odpadów poprowadzi specjalistka z Polskie Stowarzyszenie Zero Waste – Roksana Fiedziuszko.

Na spotkanie należy przynieść: pół żółtego worka czystych, kolorowych, domowych odpadów plastikowych. Będziemy je przetwarzać wraz z Jurkiem na „dzieło sztuki” inspirowane francuskim artystą Césarem Baldaccinim

W części ekologicznej:
– omówimy szerokie spektrum domowych sposobów na czyszczenie kuchni i łazienki wg zasad zero waste
– przygotujemy 2-3 detergenty (np. uniwersalny płyn do czyszczenia, proszek do prania i proszek do zmywarki) z możliwością zabrania próbek do domu.

Zapisy i worki do odebrania u Grażyny Kosiby w WDK w Głogoczowie, tel. 12 273 77 11, 500 693 675

BEZPŁATNIE! Ilość miejsc ograniczona.

Projekt „Kultura bez Reszty. Kultura bez resztek” realizowany jest przez Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu dzięki dofinansowaniu z Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury +. Inicjatywy Lokalne.

Głogoczów / 03 Paź 2019
Głogoczów-wieś jak Dzwon